IT – SYSTEMY KOMPUTEROWE

SYSTEMY KOMPUTEROWE – projektujemy, sprzedajemy, serwisujemy wydajne rozwiązania IT


Projekty opieramy na sprawdzonych markach. Serwery, stacje robocze, sprzęt aktywny – ich parametry zawsze szacujemy nadmiarowo aby wyprzedzić potrzeby rozwojowe klienta. Zabezpieczamy w ten sposób system klienta aby rósł razem z nim – bez potrzeby wymiany.

 • „Komfort pracy” to kolejny element pod którym kryje się bardzo waży aspekt – a mianowicie bezinwazyjną pracę pracownika. Koszt pracowniczy jest dziś wyskoki i ważne jest stworzenie stanowiska pracy, które nie będzie tworzyło niepotrzebnych przerw w pracy.
 • „Maksymalny obszar pracy” to prosty i sprytny element podejścia do problemu optymalnego wykorzystania godzin pracownika przy komputerze – który od lat z powodzeniem wykorzystujemy w naszej firmie, polega on na maksymalnym powiększeniu przestrzeni roboczej komputera. Rozwiązania opieramy na dużych monitorach wysokiej rozdzielczości  w dużej przewadze skonfigurowanych po 2 na komputer. Takie rozwiązanie daje w każdej sekundzie pracy dostęp do zdecydowanie większej ilości informacji – nawet do 800 % więcej niż w podstawowej konfiguracji. Rozwiązanie to sprawdza się w każdej dziedzinie.

Nasze rozwiązania opieramy o światowej klasy producentów jak DELL, HP, LENOVO daje to naszym klientom komfort wieloletniej bezawaryjnej pracy. Dodatkowy aspekt to długa gwarancja wspomnianych producentów – cechuje się ona szybką reakcją na ewentualne usterki. Zapraszamy do odwiedzenia naszego „portfolio” – znajdziecie tam Państwo kilka przykładów rozwiązań przez nasz wdrożonych.

O NAS

SCAN SYSTEMS Maciej Grobys działa od stycznia 1995 roku w branży informatycznej
i fiskalnej.
 • ...to już 25 lat doświadczeń !

KONTAKT

 • Adres:
  ul. Mieszka I 23, Międzyrzecz 66-300

 • Telefon:
  +48 95 741 20 24

 • Telefon:
  +48 602 494 304

 • E-mail:
  biuro@scan.pl